Bizi Takip Edin

Video Reklam Çekimi

Video Reklam Çekim Hizmetleri

Video Çekim Hizmetlerimiz

Profesyonel Sinema Ekipmanları

ve Işıklandırma Çözümleri İle Sunulmaktadır.

Her geçen gün gelişen teknoloji dünyasında bir çok sektör gibi Otellerde tanıtım video hizmetleri kullanmaktadır.

Sosyal medya üzerinde reklam veren oteller için video tanıtım hizmeti, klasik fotoğraf çekimlerine göre daha çok ilgi çektiği sosyal medya analizlerinden de anlaşılmaktadır.

Günümüzde ürün veya hizmetlerinizi en etkili şekilde tanıtma yolu sosyal medya üzerinde video reklamlar yayınlamak ile mümkündür.

Ekipmanlarımız

Günümüzün en güncel Sinema kamera ekipmanlarını kullanmaktayız.

6K Çözünürlüğünde Raw video çekimi kabiliyetine sahip kameralar ile sinematik renk ve kurgu hizmeti sunmaktayız.

Davinci Resolve Studio ile Youtube, instagram ve facebook için  sinematik kalite ve akışa sahip görüntüler üretiyoruz.

6K 120 FPS Çözünürlük

6K Çözünürlük ve 120 FPS hızlarda çekim yapabilen Blackmagic 6K Sinema kamerası ile hizmet sunmaktayız.

Raw Video Color Grading

Blackmagic Raw (Braw) formatında çekilen videolar tamamen kayıpsız ve yüksek kaliteli olarak işlenmektedir. Davinci Resolve Studio ile reklam çekimlerinizin sinematik renklerde görünmesini sağlıyoruz.

Sinema Ekipmanı

Kaliteli bir video reklam çekimi tecrübe ve kaliteli ekipmandan geçmektedir. En iyi görüntüyü yakalayabilmek için sektörün lideri Edelkrone ekipmanları kullanıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

En Kısa Sürede en etkili tanıtım

Günümüzde sosyal medya ve özellikle instagram videolarının gelişimi ile ürün reklamlarınızı en kısa sürede anlatmanız gerekmektedir. Yapılan araştırmalar Z kuşağının 15 sn. den uzun videoları izlememe eğiliminde olduğunu göstermektedir.

Mikro Video Reklamlar

Instagram story ve paylaşımlarınız için en kaliteli ekipman ile ürün yada hizmetlerinizi en kısa sürede tanıtmanızı sağlıyoruz.

Hikaye Önemlidir

Firmanızın, ürününüzün yada hizmetlerinizin en kısa ve en etkili şekilde tanıtımı için fikirler üretiyor ve uyguluyoruz.

Seslendirme ve Anlatım

Ürün ve hizmetlerinizin seslendirme ve anlatımları için seslendirme konusunda kendini ispatlamış sanatçılar ile çalışıyoruz.

Sinematik Çözümleri

En Düşük Bütçe İle Sunuyoruz.

Gelişen Sinema Kamera Sektörü ve Yılların Tecrübesi ile size en iyiyi en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. HDR 12 Bit Sinema kameraları ile sizlere en iyi reklam video çekim hizmetleri için hazırız.