Bizi Takip Edin

360° Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur

Etkileyici VR Teknolojisi İle Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

360 Derece Sanal Tur Hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ilgi çekici bir pazarlama tekniğidir.

Otel, Restaurant, Fabrika, Mağaza, Eğlence Merkezi ve Avm gibi işletmelerin müşterilerine hizmetlerini çok daha iyi anlatmasına yardımcı olmaktadır.

Sanal Tur çekimlerinizi Google Business Hesabından mekanınızın fotoğraf galerisine ekleyerek lokal aralamarda ön plana çıkabilirsiniz.

Oteller İçin Sanal Tur

Sanal Tur Hizmetlerinin en önemli kullanım alanlarından biri de turizm sektörüdür. Günümüzde booking.com gibi online satış sitelerinin de VR görüntüleri desteklemesi ile sanal tur daha çok aranan bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Havadan Sanal Tur Hizmeti

Profesyonel drone ile otelinizin ve plajınızın havadan sanal tur çekim hizmetlerini de sunuyoruz. Böylece misafirleriniz otelinizin konumunu çok daha ayrıntılı inceleme şansına sahip oluyor.

Google Streetview

Google Business hesabınıza uyumlu olarak hazırlanan 360 derece sanal tur görüntüleri sizlere daha fazla müşteriye ulaşmanız noktasında yardımcı olacaktır.

Facebook 360 Panorama

Facebook sayfanızda 360 derece sanal tur görüntülerini paylaşabilirsiniz. Facebook da paylaşıma hazır görüntüleri sizler için hazırlıyoruz.

Profesyonel Ekipman ve Düzenleme

360 derece sanal tur hizmetlerimizi fullframe fotoğraf makinesi ve özel lens seti ile yüksek çözünürlüklü ve HDR tekniği ile sunuyoruz.

Ayrıca Drone ile havadan sanal tur çekimi ihtiyaçlarınıza karşılıyoruz.

360 Derece Sanal Tur

Örnek Projelerimiz

Panoramik olarak özel ekipman ile çekilen fotoğrafların özel bir çalışma ile birbirine eklenmesi ile oluşturulan 360° Sanal Tur görüntüleri Bilgisayar, Cep Telefonu, Sanal Gerçeklik Gözlüğü vb. ortamlarda görüntülenebilmekte ve müşterilerinize otelinizde gerçekten geziyor izlenimi verebilmektedir.

Günümüzde 360° Sanal Tur görüntüleri Google Maps ve Bazı Kanal Yöneticilerinde de aranan özelliklerin başında gelmektedir.